Српска радикална странка најоштрије осуђује долазак амбасадора Сједињених држава Камерона Мантера на отварање суднице у Централном затвору у Београду.
Као и његови наредбодавци, који читаву Србију виде као затвор и судницу, и амбасадор Мантер је умислио да је у реду да, уз државне званичнике, присуствује отварању једне суднице у Србији. Његово присуство је показатељ директног америчког утицаја на српско правосуђе, које на тај начин никако не може да буде независно.
Српска радикална странка подсећа режим Бориса Тадића да Србија није колонијална држава, па да дипломата стране земље може да присуствује таквом догађају, па макар то био и представник силе која је окупирала део Србије.
0 КОМЕНТАРА
ТВОЈ КОМЕНТАР