Српска радикална странка обавештава јавност да су, одлуком да се Српској радикалној странци не врате мандати, грубо прекршени Устав и закон од стране Демократске странке и њених сателита, чиме се поново показало да владајућа странка ради за интересе свог омиљеног опозиционара Томислава Николића.
Овим се наставља процес увођења диктатуре у Србију, који је део организованог сценарија чији је циљ да се ућутка глас Српске радикалне странке, која је данас у Србији једина истински опозициона партија.
Српска радикална странка подсећа власт да овим планским кршењем Устава и увођењем диктатуре у Парламент и Србију, ради директно против интереса ове државе и њених грађана.
0 КОМЕНТАРА
ТВОЈ КОМЕНТАР