Поводом текста објављеног у листу „Дневник“ у понедељак, 2. новембра 2009. године, у којем директор ЈКП „Пут“ „негира“ наводе радикала и оптужбе радника овог предузећа о злоупотребама службеног положаја и малверзацијама Српска радикална странка оцењује да је у питању неуспео покушај да се прикрије истина.
Српска радикална странка упозорава да јавност и даље чека одговор на питање колико је систематизација и анекса директор ЈКП „Пут“ потписао; одговор на оптужбе у вези са запошљавањем радника из других општина, 300 км удаљених од Новог Сада; кадровању по партијској, рођачкој и кумовској линији; тврдње запослених да је директор са летовања из Шибеника довезен службеним аутомобилом, и сутрадан исто тако враћен у Шибеник, након преправљања и повећавања тендерске понуде овог предузећа за радове на изградњи Сомборског и Суботичког булевара, чиме је, по тврдњи радника „Пута“, градски буџет олакшан за близу 300 милиона динара.
Српска радикална странка позива надлежне органе да испитају истинитост навода и оптужби радника ЈКП „Пут“, како би се дошло до истине и како би о истој јавност била информисана.
0 КОМЕНТАРА
ТВОЈ КОМЕНТАР