Отпуштање запослених у РГЗ

Српска радикална странка најоштрије осуђује одлуку Владе Србије, којом се 595 досадашњих радника у Републичком геодетском заводу проглашава технолошким вишком, а уместо њих запошљавају нови.

Овим чином, социјално-неодговорни режим Бориса Тадића показује, да је спреман да на руб егзистенције отера 600 породица, док се истовремено Законом о буџету Републике Србије за 2010. годину, због нових надлежности у Републичком геодетском заводу, планира запошљавање додатних 85 радника.

Српска радикална странка позива Владу Србије да, под хитно, предочи јавности децидне планове рационализације у органима државне управе током 2010. године, како би запослени били благовремено упознати с намерама режима Бориса Тадића.

Коментари

0 КОМЕНТАРА

ТВОЈ КОМЕНТАР

ВИДЕО СНИМЦИ

ТВИТЕР

ИНСТАГРАМ