Понизно понашање режима

Српска радикална странка најоштрије осуђује понизно понашање републичке и београдске власти приликом сусрета са делегацијом Словеније које је потврдило да режим Бориса Тадића нема ни минимум националног и економског достојанства.

Уместо да су током разговора представници Србије поставили питање нелегалног признања терористичке творевине Косово, реципроцитет у економским односима са Словенијом, дискриминаторски однос према српским инвестицијама у овој земљи, али и питања ратних злочина почињених над младим регрутима ЈНА током 1991. Године, српске власти су демонстрирале највећи степен понизности и занемаривање националних интереса.

У тренутку када економска криза доводи до ребаланса нашег буџета, повећања суфицита и пада извоза, уместо да повећају порез словеначким трговинским монополистима у Србији, власти братиме Београд и Љубљану и Словенији препуштају нашу једину извозну и развојну шансу, Уговор о слободној трговини са Руском федерацијом.

Коментари

0 КОМЕНТАРА

ТВОЈ КОМЕНТАР

ВИДЕО СНИМЦИ

ТВИТЕР

ИНСТАГРАМ