Режим гуши глас опозиције

Српска радикална странка упозорава јавност да режим Бориса Тадића покушава да под своју управу стави и Народну скупштину гушећи глас опозиције, уз истовремено безобзирно и ненаменско трошење народних пара.

У време економске кризе и опште беспарице режим је, преко своје омиљене "опозиционе" странке, седницу Одбора за пољопривреду заказао у Вили Андревље, што представља скандалозно разбацивање новцем грађана за које не постоји никакво оправдање. Истог дана за кад је планиран овај скупи одборнички излет, заказана је и седница Скупштине, на којој је планирано усвајање новог Пословника, којим се практично уводи диктатура, јер се њиме ограничавају и законска права народних посланика, и њихова обавеза према бирачима, што не постоји ни у једном парламенту на свету.

Српска радикална странка упозорава режим Бориса Тадића да не покушава да свој утицај прошири на Народну скупштину, јер ни једна диктатура и спречавање слободе народне мисли није дуго трајало.

Коментари

0 КОМЕНТАРА

ТВОЈ КОМЕНТАР

ВИДЕО СНИМЦИ

ТВИТЕР

ИНСТАГРАМ