Српска радикална странка обавештава јавност да и даље траје акција рушења парламентарне демократије, од стране режимске већине и председника Бориса Тадића.
Уочи данашњег заседања Народне скупштине, које је започело на нелегалан начин, председник Парламента је покушала да представи да је седница Одбора започета и завршена, што се није десило. Очигледно се режиму жури да усвоји Пословник који ограничава права бирача, јер је Одбор био дужан да размотри амандмане на измене Пословника пре заседања Скупштине.
Српска радикална странке упозорава режим Бориса Тадића да прекине да ради по налогу америчког амбасадора Камерона Мантера, јер политика коју води све више личи на политику која је у Немачкој тридесетих година запалила Рајхстаг и на силу укинула демократију.
0 КОМЕНТАРА
ТВОЈ КОМЕНТАР