Скандалозна одлука о повећању буџета Савета за децентрализацију

Српска радикална странка најоштрије осуђује одлуку Владе Србије, да се Предлогом буџета за наредну годину, за рад Канцералије националног савета за децентрализацију, на чијем челу је Ненад Чанак, одобри запошљавање 15 службеника и додели чак 24,4 милиона динара, што је четири пута више средстава него у овој години.

Скандалозно је образложење Владе, према којем ће буџет канцеларије, првенствено, бити утрошен за услуге штампања едукативних публикација - о суштини и предностима децентрализације Републике Србије. Оправдано се поставља питање, да ли то значи, да ће Ненад Чанак своје досадашње активности, попут штампања календара и пасоша са амблемима твз. Републике Војводина, у наредној години реализовати уз подршку државног буџета и институција.

Српска радикална странка упозорава јавност, да власт наставља рад на даљем распарчавању Србије и то парама пореских обвезника.

Коментари

0 КОМЕНТАРА

ТВОЈ КОМЕНТАР

ВИДЕО СНИМЦИ

ТВИТЕР

ИНСТАГРАМ