Српска радикална странка обележава крсну славу Света Три Јерарха

Уз славску свећу, жито и колач српски радикали славу обележавају у страначким просторијама широм Србије. У више од сто општинских и градских одбора функционери и чланови Странке су срдачно и домаћински сачекали своје госте, али су и ово свечарско окупљање искористили да се подсете страначких обавеза, превасходно обавезе јачања страначке инфраструктуре у сусрет предстојећим изборима.

Општинске одборе у Јужнобачком одбору обишли су функционери Ђурађ Јакшић, Марина Недељковић и  Вања Божић, а српске радикале у београдским одборима заменик председника Александар Шешељ, потпредседници Вјерица Радета и Миљан Дамјановић и остали градски функционери.

Српска радикална странка постоји већ тридесет и шест година и први смо у Србији почели да палимо славску свећу у страначким просторијама. Учинићемо све да уз помоћ нашег заштитника, наше крсне славе Света Три Јерарха и верног народа, још дуго обележавамо овај свети дан и боримо се за Српство и српске националне интересе.

 На многаја љета!

Коментари

0 КОМЕНТАРА

ТВОЈ КОМЕНТАР

ВИДЕО СНИМЦИ

ТВИТЕР

ИНСТАГРАМ