Српска радикална странка оцењује, да Влада Републике Србије нема дугорочно решење за излазак из економске кризе већ да само испуњава захтеве ММФ-а то потврђују и најаве да би ускоро могла да уследи продаја Телекома и ЕПС-а.
Српска радикална странка упозорава Владу, да не продаје Телеком и ЕПС јер је у питању имовина у коју су улагале генерације грађана Србије. Тај потез је недопустив и због чињенице да ће новац од продаје бити искоришћен за враћање дугова а не оживљавање српске привреде.
Уместо новог задуживања код ММФ-а и новог условљавања Влада Републике Србије треба да затражи кредит од Руске Федерације који је повољнији по Србију од оног који се добија од ММФ-а.
0 КОМЕНТАРА
ТВОЈ КОМЕНТАР