DEMOKRATE I NAPREDNjACI PRIHVATANjEM SSP-a UNIŠTAVAJU SRPSKO SELO

Srpska radikalna stranka mesecima upozorava javnost da je za privredni razvoj Srbije neophodno suzbiti uvoznički lobi. Trenutna situacija sa jeftinim uvozom mleka ozbiljno ugrožava srpskog seljaka i preti da dovede do potpunog uništenja domaće proizvodnje mleka.

Aleksandar Vučić pokušava da vlast na čijem je čelu oslobodi odgovornosti za nastali problem i obaveštava javnost da je za problem uvoza jeftinog mleka odgovorna Demokratska stranka jer je u vreme njihove vlasti potpisan Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju.

Srpski radikali podsećaju da je Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju ratifikovan u Narodnoj skupštini Republike Srbije početkom septembra 2008. godine i da su za ratifikaciju glasali i poslanici Socijalističke partije Srbije, ali i Tomislav Nikolić.

Posle tog glasanja u Skupštini Srbije Boris Tadić je nagradio Tomislava Nikolića formiranjem poslaničkog kluba od poslanika koji su ukrali mandate Srpskoj radikalnoj stranci i pravljenjem Srpske napredne stranke, na čijem je čelu Aleksandar Vučić, pa  i on i njegov režim moraju da dele odgovornost sa Demokratskom strankom zbog upropašćavanja srpskog seljaka, naglašavaju radikali.

 

Komentari

0 KOMENTARA

TVOJ KOMENTAR

VIDEO SNIMCI

TVITER

INSTAGRAM