Naprednjaci brutalno pretukli aktiviste Srpske radikalne stranke

Aktivisti i funkcioneri Srpske napredne stranke sinoć su, oko 22:00 časa, napali i brutalno pretukli aktiviste Srpske radikalne stranke koji su lepili plakate na dozvoljenm mestima. Napad se desio u Zemunu, na uglu ulica Vrtlarske i Ivićeve - saopštio je na konferenciji za novinare Nemanja Šarović, kandidat Srpske radikalne stranke za gradonačelnika Beograda.

„Oko 20 ljudi je sa šipkama izašlo iz dva „audija“, jednog „BMW“-a i jednog „mercedesa“. Napali su i teško povredili vojvodu Vasilija Vidovića, srčanog bolesnika koji je nakon napada prebačen i zadržan na lečenju na KBC „Bežanijska kosa“, studenta Danijela Petrovića i Slavišu Radića. Ovde nije reč o tome da se ne zna ko je počinio napad, jer imamo desetak svedoka. Napadači su aktivisti i funkcioneri SNS, među kojima je i Vujisić Dejan, član opštinskog Veća u Opštini Zemun i funkcioner SNS“, izjavio je Šarović.

On je istakao da su napadnuti aktivisti Srpske radikalne stranke odmah pozvali policiju,koja je načinila zapisnik i on je dostupan javnosti. Ubrzo posle napada je reagovala i Hitna pomoć.

Srpska radikalna stranka ističe da se nikada nije služila nasiljem u političkoj borbi i poziva državne organe da reaguju bez ikakvog odlaganja.  

„Izdaja koju su počinili naprednjaci se ne može prikriti napadima na aktiviste Srpske radikalne stranke“, istakao je Šarović.

Komentari

0 KOMENTARA

TVOJ KOMENTAR

VIDEO SNIMCI

TVITER

INSTAGRAM