Obilazak naselja Beli potok

Kandidat Srpske radikalne stranke za predsednika opštine Voždovac Bojan Mladenović i predsednik gradskog odbora Nemanja Šarović obišli su naselje Beli potok.

Bojan Mladenović rekao je da niko nema moralno pravo da građanima koji su svojim novcem gradili infrastrukturu naplati punu cenu legalizacije. Srpska radikalna stranka insistira da žiteljima Belog potoka i svih drugih podavalskih naselja prilikom plaćanja legalizacije od utvrđene nadoknade budu odbijena sredstva koja su prethodnih godina uložili u dovođenje struje, izgradnju vodovodne i kanalizacione mreže.

Nemanja Šarović konstatovao je da republička i gradska vlast legalizaciju vide isključivo kao način punjenja budžeta ne hajući za obavezu države da legalizovanim objektima u dogledno vreme obezbedi svu neophodnu infrastrukturu.

Komentari

0 KOMENTARA

TVOJ KOMENTAR

VIDEO SNIMCI

TVITER

INSTAGRAM